středa 1. ledna 2014

2014

Tímto bych chtěla všem svým čtenářům popřát vše nejlepší do nového roku, ať se vám daří, máte štěstí, zdraví, snesitelné okolí a ať se vám splní každé přání (tedy pokud nejsou v rozporu s těmi mými!).

Chtěla bych Vám také poděkovat za Vaši přízeň a podporu, kterou jste mi projevovali nejen v tomto roce, ale i v letech minulých. Díky Vám všem, ať už jste mými přáteli, známějšími čtenáři nebo anonymy. Ukázali jste mi, že ve svých problémech nejsem sama, pomohli jste mi podívat se na ně z jiného úhlu a dodali jste mi slova útěchy, když jsem je potřebovala. Stejně tak mě těší i komentáře u článku obyčejnějších, protože dělit se o životní radosti přináší další štěstí.

Také bych chtěla poděkovat všem idiotům, kteří tento blog čtou a mají potřebu se vyjadřovat. Díky Vám vím, že hledat na internetu osoby s podobnými problémy a pochopení je stále hloupost.

Snad se Vám všem rok 2014 vydaří, jak si přejete =^.^=

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Ahoj! Jsem pravidelnou čtenářkou už čtvrtým rokem, ke Tvému blogu jsem se dostala díky lolita stylu. Mám dojem, že jsem Tě párkrát zahlédla v Olomouci, studovala jsem rovněž fildu, jen jiný dvouobor. Tvůj blog čtu ráda, dokonce si i pročítám dokola starší příspěvky, neboť se spoustou Tvých myšlenek souhlasím a někdy dokonce nacházím i nový úhel pohledu. Navíc zbožňuju sarkasmus a černý humor, takže jsi ideální volba :) Rovněž přeji samé pěkné věci do nového roku a jestli bych směla mít prosbu - piš častěji ;) Chápu, že není čas, ale chybí mi častější frekvence Tvých článků.

Ahoj, Saishi.

TSal řekl(a)...

Moc děkuji za reakci. Komentíky jsou nedostatkové zboží a T'Sal je moc ráda <3

Teď k té frekvenci příspěvků. Vím, že poslední dva roky píšu zoufale pomalu a je to stále horší. Samotnou mě to strašně štve, protože jsem si tu nezvěčnila spoustu zážitků, myšlenek a okamžiků, které jsem zvěčnit chtěla. Teď už je v paměti sotva vyhrabu. Vzhledem k tomu, že příčinou není nedostatek času, nýbrž naprostá lenost a nulová motivace vstát z postele, vypnout 9gag a dělat něco produktivního, pokusím se s tím něco udělat. Nic ale neslibuji, protože se znám xD

Anonymní řekl(a)...

I já přeji hodně štěstí a spoustu splněných snů v novém roce :D jednou musí být líp. Jinak také ráda čtu starší příspěvky, protože máš nezaměnitelný styl, který neomerzí a i nejtěžší životní zkušenosti jsou od tebe podány tak, že se jim člověk musí ušklíbnout :D doufám, že zase něco nového přidáš, co třeba report současného životního stylu? Čekáme na nové drby! :D