neděle 26. září 2010

Káva

Pro někoho nezbytný začátek dne, pro mě spíše odpolední pohoda nebo záchrana noci, kterou musím probdít.
S kávou jsem začala na základce, kdy jsem si oblíbila černého turka s cukrem. Během střední jsem kávu ale zase nějak zavrhla a vrátila se k ní až na VŠ, hlavně díky časté potřebě o zkouškovém ponocovat. Také ale i proto, že jsem se dostala k 3v1, zatím jediné skutečně poživatelné instantní kávě, se kterou jsem měla tu čest, a začala zase chodit do kaváren. Nejprve jsem si dávala kapučíno a později latéčko, jehož nespornou výhodou je, že stojí stejně jako kapučíno, ale je třikrát větší.
Jinak jen další picspam.

Photobucket Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket Photobucket

Zdroj: Pinkycmm, Lero-kId, NikcFee, jpiece, atorero, Deviant-Horus, CrazyKcee, Purpleaudrey, blancoscurocasinegro, solo-soletto, Perlekes

1 komentář:

Bell řekl(a)...

Tak to jsi se mi zrovna trefila do noty xD Právě jsem i říkala "ještě okouknu pár stránek a pak si půjdu uvařit kafe a budu se konečně učit ... xD"

Já už bez kafe neexistuju, piju ho ráno, odpoledne a když potřebuju ponocovat, tak i večer ... často si ho vařím právě třeba k učení nebo jen tak pro relax ... taky ho mám ráda k sušenkám nebo čokoládě, bez toho už mi to přijde takové polovičaté xD (jako bez toho kafe, kafe bez sušenek si dávám běžně (jinak bych asi brzy vypadala dost hrozně -_-), sušenky/čokoládu bez kafe téměř nikdy xD)