pondělí 12. dubna 2010

Vzkaz, který třeba bude doručen

Vzhledem k právě probíhajícímu programu omezování register, které k životu potřebuji méně než nutně, jsem se rozhodla zkusit cestu, která již jednou okavidně zafungovala, a poděkovat za jistý komentář skrze svůj děsivě růžový blog (já mám růžovou vážně strašně ráda! xD). Potěšil neskutečně a holky opravdu koukaly jak z jara. Takže ještě jednou děkuji.

(Akorát se teď asi začnu bát psát o čemkoliv z českého prostředí ^.^; )

7 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

:-) opravdu není zač. Naštěstí je internet plný známých, takže mi někdo o Tvé recenzi řekl a já si ji mohl s potěšením přečíst.
Díky, Pavel R.

Anonymní řekl(a)...

Tak, abych Tě, milá Pavlínko :D má drahá spolužačko z gymplu, nenapínala: www.pavelrencin.cz ;)

Tady si můžeš přečíst i pár Pavlových povídek... a vřele doporučuji Román na pokračování: Labyrint, který je opravdu ... mňamózní ;)

Měj se hezky ;)

Káťa B.

T'Sal řekl(a)...

A já furt, kdo z vás proradných gympláků to tam straší, nějak jsem si to nedokázala odvodit xD

Na stránky jsem koukala, ale na PC čtu jen v případech nutnosti (třeba když mám doma už tři měsíce knihy z knihovny a proto si nemůžu jít pro to, co bych zrovna potřebovala xD), takže si spíš počkám, až bude na nějakou knižní podobu. V hledáčku mám Beton, kosti a sny, tak snad jako dáreček k svátku xD

Anonymní řekl(a)...

No, asi bych lhala, kdybych tvrdila, že jsem se tím nebavila :D a že jsem si nepřipadala jak Ježíšek, ale můj smysl pro rovnováhu mi prozradil, že na celém světě čekají miliardy dětí... takže jsem se rozhodla vyjít s pravdou ven. :)

Máš hezké stránky, na mě sice trošku moc růžové ;), ale obsah je velmi hodnotný :)

T'Sal řekl(a)...

Mě bylo jasné, že se za monitorem škodolibě válíš smíchy po zemi XD

Díky, byla to zatím ta nejněžnější urážka vzhledu, jaké jsem se dočkala. Ostatní se vytasili se slovy jako infantilní, životu nebezpečné, nebo jen prosté OMG XDDD

Bell řekl(a)...

Já jsem (krom T'Sal) snad jediná, komu se ten vzhled opravdu líbí o.O
T'Sal, až ovládneš svět, že necháš postavit nějaké celorůžové město? *__*

Anonymní řekl(a)...

:D Já proti růžové nic nemám, mám ji ráda, ale asi v jiném odstínu. Tahle růžová se trošku blíží lososu a z toho dostávám hlad O_o Tak... a je to venku, ano, nejsem tak silná při pohledu na tuhle růžovou stěnu!!!