pondělí 18. února 2008

HP (slash) videa II

Mám za sebou další odpoledne ve společnosti videí na HP a začínám si myslet, že všechna dobrá s mou oblíbenou tématikou už nejspíš došla. Nejvíc mě asi naštvalo, že se téměř nic nedá najít na Síria. Ano, samozřejmě, moc ve filmech nebyl, ale to Lucius taky ne a je na něj spousta videí x_X Zato s Remem se toho dá najít hodně...a taky ho všude cpou, což by si mohli nechat pro sebe, jelikož mě se jeho filmové ztvárnění nelíbí. Nic proti tomu herci, ale Remus v jeho podání vypadá jako šeredný úchyl...bohužel tím špatným způsobem, který se mě vůbec nelíbí. Vážně, ten úsměv, kterým obdařil Harryho a spol. ve vlaku hned na začátku filmu, by mě k smrti vyděsil a zahnal na útek.

Z nedostatku dobrých videí se svými oblíbenými slash páry jsem ze zoufalosti zabrouzdala i k ostatním párům a světe div se, i na takové, které nesnáším, nebo jsem si je do té doby vůbec nepřipouštěla, se dá udělat poutavé video, o němž si řeknu, že by to tak vlastně být mohlo.

Jako první jsem vyhrabala klasiku Harry/Draco. Písnička je nádherná a zpracování také, o nápadu raději ani nemluvím protože jen je skutečně špičkový. Možná právě díky tomu tenhle totálně nudný pár nabral na přitažlivosti. Ne však na tolik, abych hned sedla k netu a přečetla si o nich povídku.
Starrose, autorka tohoto videa, je velice schopná a její vide jsou většinou pěkná, některá i vskutku zábavná. Soustředí se však právě hlavně na pár Harry/Draco, čas od času i na Harry/Ron. U jejích videjí je většinou důležité číst komentáře autora, jinak asi nepochopíte všechny souvislosti.
Odkaz na video zde.

Lucius a Hermiona... Když jsem viděla nadpis prvního videa, který upozorňoval právě na tenhle pairing měla jsem tak překvapený pohled, že by mi nestačily ani tři řádky podtržítek ve smajlu O_O Tyhle dva by mě vážně nenapadlo dát dohromady. Hermiona a Draco ano, častý pár a dalo by se, ale jak by k sobě přišli s Luciem, to vážně netuším o_O
I tak jsem ale jedno video, které stojí za zmínku, vyhrabala - zde.

**Spoiler k 7. dílu**

Pokud jde o pár Severus/Lily, vždycky jsem ho nesnášela. Přišlo mi to horší než dát Severa dohromady s nějakou učitelkou obrany proti černé magii (ugz, i takový brak jsem psala ^^;;). Po přečtení sedmičky ho nesnáším ještě víc, jelikož ho R. oficiálně potvrdila. Néééééééé!!! Proč zrovna Lily? Co na ní pro Gackta všichni vidí? Co na ní viděl Severus?! Vždyť byla úplně obyčejná a navíc zřejmě i dokonale dutá, když si začala s Potratem starším x_X *hroutí se nad Severovým nevkusem*
Ehm...*nadechne se a vydechne, aby se zbavila i posledních známek záchvatu*. Je mi odporné to přiznat, ale i na tenhle pár jsem našla pěkné video, v němž mi bylo Severa i líto (Lily...proč Lily?).
Odkaz zde.

**Konec spoileru k 7. dílu**

A to už je snad radši vše...

1 komentář:

Alizbeta řekl(a)...

Taky nemám Lily ráda. Pche, zrzky jsou zlo. Radsi se na jejich video ani nebudu dívat, popadl by mě na ní zase vztek.. Ale Lucius a Hermiona hmmm to bych se podívat mohla.. *uchylny pohled*