pátek 16. listopadu 2007

O myšce a kouzelné hrací skříňce

Žila byla jedna krásná, veskrze dokonalá myška, jejíž jedinou radostí v životě byla malá kouzelná hrací skříňka. Neustále ji nosila s sebou, aby se tak mohla uklidňovat nádhernými melodiemi i v nešťastných, těžkých chvílích, kterým se v životě nikdo z nás nevyhne. Jedno dne se však kouzelná skříňka rozbila. Myška plakala dlouho a usedavě, avšak nebylo jí to nic platné. Nakonec se rozhoda pořídit si novou hrací skříňku. Hned jí však bylo jasné, že to nebude nic snadného, protože to nesměla být jen tak ledajaká skříňka.
Tu si však vzpomněla na legendární město Datart – ráj vší elektroniky, kde by se pro ni jistě něco našlo. Vstup do tohoto města byl však všem smrtelníkům přísně zakázán. Šla tedy za jednou starou čarodějkou, která jí v křišťálové kouli ukázala všechny hrací skříňky, jichž v Datartu bylo. Po dlouhých hodinách hledání a srovnávání si přeci jen jednu vybrala. Jmenovala se Xtreme M3X a myška se do ní zamilovala.
Přestože jí bylo slíbeno, že její nová hrací skříňka dorazí do dvou dnů, ani po dvou týdnech se nedočkala. Poslala tedy dopis, aby zjistila co se děje. Druhý den se před ní zničehonic objevil duch se sexy hlasem. Omluvil se jí a informoval ji, že jde o blíže nespecifikovanou chybu. Sám tedy obnovil žádost o zaslání a pak zase hned zmizel.
Myška tedy s novou radostí čekala, ale opět marně. Znovu promlouvala s duchem a znovu jí bylo slíbeno, že její kouzelná hrací skříňka dorazí. Ale ani tentokrát se nedočkala. Čekala a čekala, znovu se dvakrát pokusila vyvolat ducha, avšak tentokrát bez odpovědi. Až na potřetí se jí to podařilo. Duch jí řekl, že se pokusí zjistit, co se stalo a za chvíli jí dá vědět. Tři dny o něm ale nebylo ani vidu ani slechu. Myška byla smířená s tím, že se po kouzelné hrací skřínce bude muset podívat někde jinde, když tu….jí skutečně přišla!
Od té doby žila myška šťastně až do smrti….

Ano, přesně tak. Svojí mp-trosku jsem si objednávala 6.10. Když se ani po dvou týdnech nic nedělo, napsala jsem mejl. Druhý den mi volali, že se stala nějaká chyba a že mi znovu vytvořili objednávku. To se opakovala ještě jednou, ale ani na potřetí jsem se ničeho nedočkala. Mé další dva e-maily s klidem v duši ignorovali, takže jsem tam nakonec volala. Muž na druhé straně mi řekl, že se pokusí zjistit, co se stalo a že mi za chvíli zavolá. Několik dní se opět nic nedělo a já byla rozhodnuta ten pátek zrušit objednávku. Nakonec mi přeci jen má drahá mp-troska přišla (14.11.), ale nedočkala jsem se ani slovíčka vysvětlení. Vskutku ukázkové jednání >_<

4 komentáře:

kuroyume řekl(a)...

Takove jednani jsem uz take par krat zazila ... div ze naopak nechteji po Tobe,aby ses jim omluvila,ze je otravujes se svou objednavkou x_X

T'Sal řekl(a)...

Kuroyume : Tak tomuhle se naštěstí vyhnuli, jinak by je nezachránilo ani to, že jsem veskrze klidná myš, jíž vytočí máloco.

JR da Boss řekl(a)...

Tak to já si na Datart zatím nemůžu stěžovat, před pár dny jsem byl reklamovat sluchátka a ani nevyzkoušeli, jestli fakt nefungujou a rovnou mi vrátili penízeXDD

T'Sal řekl(a)...

Jr da boss: To je na tom to nejtragičtější. Co jsem se na ně ptala lidí kolem, tak si nikdo nestěžoval....až já XDDD