pondělí 14. srpna 2006

Jak vyhrožovat vlastní babičce

...aneb miluji moderní techniku.

Co se tak jednou nestalo, debil...tedy vlastně mobil mi začal hlásit málo paměti v SMSkách. Chvilku se mi to zdálo trochu divné, protože v uložených, odesílaných, ani v doručených jsem nic neměla, ale pak jsem zajela do složky "Odeslané položky" (nepochopila jsem) a našla tam asi 160 sms, které jsem za dobu vlastnictví tohoto zázraku jménem Nokie, odeslala. Tak si to tam tak promazávám, když tu vidím, že skoro všechny sms byly odeslané jedné z mých babiček, což je hodně divné, jelikož já jí v životě na mobil nepsala. Pak jsem si však vzpomněla na inteligentně řešené zamykání mého mobilu, jenž v tašce nevydrží zamknutý ani 3 minuty a je mi jasné, že se to muselo odesílat bez mého vědomí právě díky tomu. Stačí dvakrát cvaknout na největší zlačítko a hned se vám objeví psaní SMS, rovnou s vyplněným textem poslední zprávy, přestože jsem tuto funkci už 4x vypínala.Pak zase dvakrát cvaknout a whuups, babičce přišla zpráva.

Ono by to nebylo zas tak nejhorší, kdybych SMSek nepsala žalostně málo.V duchu jsem si vzpomněla, co všechno jsem psala svým kamarádkám, a u zprávy, v níž jsem se zmiňovala o těhotném elfovi a jeho příteli, mě při představě, že bych jí poslala tohle, přepadl smích. Ale ouha, bylo hůř. Sestra si totiž půjčuje mojí mp-trosku a trvalo docela dlouho, než se naučila vracet ji do původního stavu (vrátit tam moje písničky). Tak jsem jí jednou napsala :

"Víš co udělám, až se uvidíme? Utrhnu ti hlavu a pověsím na krb!!
Kdy se konečně naučíš dávat mp-3 do stavu, v jakém sis jí půjčila!"

A ono se to během několika měsíců, co nosím mobil v tašce, odeslalo babičce, která vůbec nemá tucha, co to ta mp-3 vlastně je. 25-krát!!!

Po tomto zjištění mě a matku složil velmi dlouhý a bolestivý záchvat smíchu, jelikož když nám babi říkala, že jí někdo přes SMS vyhrožuje, považovaly jsme ji za cvoka...whuups no...se stává...:D Nakonec jsme se rozhodly, jí to neříkat...ono to tak bude lepší...hlavně pak tedy pro mě ^^

PS: Babi o měsíc později dostala infarkt x_X Ale já jsem v tom fakt nevinně!

Žádné komentáře: